1 kwietnia 2014

Że co, że mnie nie ma?- O tym co się ze mną działo

Ależ jestem. I powracam, znowu. Tak, blog praktycznie umarł. Nie cieszy mnie to i to chyba oczywiste. Wiem, moja wina. Nie miałam czasu i chęci. Te kilkanaście dni przeleciało mi przez palce, a ja nawet tego nie zauważyłam. Do tego ten ogrom kartkówek. Wyobraźcie sobie 2-3 kartkówki w ciągu jednego dnia. Oczywiście z lekcji na lekcje. Wymiguję się i wymiguję. Trzeba też przyznać- nie chciało mi się. Wolałam oglądać anime niż być tutaj. Nie wiem czym jest spowodowany obecny zastój artystyczno-psychiczno-społeczny. Nie robię nic od prawie dwóch tygodni. Czuję jak ulatnia się ze mnie cały optymizm. Postanowiłam więc, że nie pozwolę umrzeć mojej artystycznej i ciapowatej duszyczce.

Od jutra z ręką na sercu obiecuję, że ustawię sobie budzik na 17 i będę wrzucać co najmniej jednego posta dziennie. Dzis spóźnienie, ponieważ biorę udział w konkursie i zaczęłam przygotowania. Więcej o nim dowiecie się jutro bądź trochę później.

Przejdźmy teraz do normalnej, optymistycznej części posta ;) 
Byłam sobie ostatnio na otwarciu galerii. Mianowicie w Radomsku. Na sklepach zawiodłam się ogromnie bo nie było w czym wybierać, ale sama impreza była całkiem przyjemna. Grało kilka z tego co się orientuję lokalnych zespołów, były ognisto-gimnastyczne pokazy, można było spotkać Kubusia Puchatka, Kłapouchego, Tygryska, Batmana i jeszcze kilka bardzo ciekawych postaci. Nie zabrakło również malowania twarzy i balonowych zwierzątek. Oczywiście na malowanie sobie nie pozwoliłam, ale chcąc poczuć trochę dziecięcej atmosfery poprosiłam o balonowego króliczka. No i gość specjalny- Piersi. Wszyscy znamy ich z utworu "Bałkanica" i w sumie było to bardzo widoczne podczas koncertu. Pierwsza piosenka- wszyscy się bawią w najlepsze, kolejna- nikt nie wie co śpiewać. Oczywiście mam dla Was materiały, ale dostarczę je dopiero jutro, gdyż teraz mój ukochany komputer nie może wykryć pliku ;c


Jak już ostatnio mówiłam zajęłam się inną dziedziną "lepienia". Tym razem z koralików. To pierwsze moje spotkanie z nimi. Już kiedyś widziałam z prace właśnie z nimi i już od dawna planowałam ich zakup, ale dopiero tydzień czy dwa tygodnie temu znalazłam je w sklepie.


A już jutro około 17 nowa dawka artystycznych emocji. Ahahha. Zapowiedź niczym zawodowy komentator ;D

Do jutra ;3

1 komentarz:

 1. Wonderful blog! I found it while browsing on Yahoo News.
  Do you have any suggestions on how to get listed
  in Yahoo News? I've been trying for a while but I never seem to get there!
  Many thanks

  Feel free to surf to my blog post :: quest bars

  OdpowiedzUsuń